Aktualności

powrót do listy

BEZDROŻA EUROPY

Polecane | Seriale |
BEZDROŻA EUROPY
BEZDROŻA EUROPY  Foto: ZED

BEZDROŻA EUROPY

 

Realizatorzy francuskiej serii dokumentalnej „Bezdroża Europy” zabierają widzów w niesamowitą podróż zapomnianymi szlakami, biegnącymi przez Stary Kontynent. Wszystkich, chcących zobaczyć Europę z zupełnie innej perspektywy, zapraszamy na kolejne odcinki w niedziele od 5 listopada o godz. 13.25 (CET – Berlin, Paryż), 13.05 (CST – Chicago) i 14.05 (EST – Nowy Jork, Toronto, Toronto) do ITVN.  

BEZDROŻA EUROPYBEZDROŻA EUROPY
Foto: ZED
BEZDROŻA EUROPYBEZDROŻA EUROPY
Foto: ZED
BEZDROŻA EUROPYBEZDROŻA EUROPY
Foto: ZED

W ciągu kilku tysięcy lat istnienia kontynentu europejskiego powstało wiele kilometrów dróg. Niektóre z nich do dziś służą kierowcom, przekształcając się w ruchliwe autostrady i tworząc rozległą sieć łączącą wszystkie kraje - od Półwyspu Iberyskiego przez Europę Środkową aż po Skandynawię. Inne, mniejsze i rzadziej uczęszczane szlaki zostały zapomniane. To właśnie one są bohaterami tego serialu. Okazuje się, że nie tylko amerykańska Route 66 kryje liczne legendy i budzi ciepłe wspomnienia!

Bezdroża Europy” to niesamowita wędrówka po Europie, w której historia łączy się z fascynującymi spotkaniami ze współczesnymi mieszkańcami Starego Kontynentu. W każdym odcinku prezentowane są wspaniałe krajobrazy oraz urocze wsie i miasteczka, zachwycające duszą i klimatem. Autorzy odkrywają ślady przeszłości i przenoszą się w czasie. Przy okazji opowiadają o zainteresowaniach i pasjach dzisiejszych Europejczyków. Zapraszamy do ITVN!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PANI GADŻET
Następny artykuł:

PANI GADŻET

tvnpix