Aktualności

powrót do listy

BEZ SKAZY – ODCINKI 8 – 9

Programy |
BEZ SKAZY – ODCINKI 8 – 9
BEZ SKAZY  Foto: TVN

BEZ SKAZY – ODCINKI 8 – 9


W kolejnych odcinkach „Bez Skazy” pokażemy szybkie i skuteczne zabiegi. Przyjrzyjmy się też niekonwencjonalnym metodom odmładzającym, które nie tylko mogą zaskoczyć ale i zszokować. Odchody słowika, śluz ślimaka – czy to działa? O tym przekonają się Państwo już w czwartek 26 stycznia o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż) oraz 21.45 (CST – Chicago) i 22.45 (EST – Nowy Jork, Toronto) w ITVN. Zapraszamy na dwa odcinki.

Każda kobieta widzi swoje odbicie średnio kilkadziesiąt razy dziennie. Nie sposób więc nie zauważyć pierwszych oznak starzenia: zmarszczek, bruzd czy tzw. „chomików”. Niekiedy upływ czasu staje się tak bardzo widoczny, że kremy czy zabiegi kosmetyczne to zdecydowanie za mało. Czy jedynym wyjściem jest wtedy skalpel?

Natomiast w kolejnej odsłonie „Bez skazy” pokażemy technologie, które opanowały świat, znajdując też zastosowanie w medycynie estetycznej. Zaprezentujemy, jak działają ultradźwięki, fala radiowa, podczerwień, laser frakcyjny czy tajemniczo brzmiąca plazma. W rozwiązaniu których problemów pomagają? Jakie są przeciwskazania w ich stosowaniu? Jak długo utrzymują się efekty? Pewne produkty zaskoczyły nawet Anię Orłowską. Tego nie można przegapić, dlatego zachęcamy do oglądania ITVN!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

SINGIELKA – ODCINKI 183 – 186
Następny artykuł:

SINGIELKA – ODCINKI 183 – 186

tvnpix