Aktualności

powrót do listy

BEZ PLANU - ODCINEK 6

Polecane | Programy |
BEZ PLANU - ODCINEK 6
BEZ PLANU  Foto: TVN / ANNA URBAŃSKA

BEZ PLANU – ODCINEK 6

W ostatnim odcinku ,,Bez Planu” razem z Hanną Lis udamy się w podróż do Sofii. To jedno z najstarszych miast Europy, gdzie na każdym kroku zauważyć można wpływy wschodniego i zachodniego świata także w kuchni. Wraz z naszą prowadzącą sprawdzimy, czy Bułgaria, która słynie głównie z potraw mięsnych, nabiału i miłości do chleba rzeczywiście przeżywa kulinarny rozkwit?Zachęcamy Państwa do obejrzenia premiery ITVNw niedzielę 26 marca o godzinie 18.25 (CET – Berlin, Paryż), 18.25 (CDT – Chicago) i 19.25 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

BEZ PLANUBEZ PLANU
Foto: TVN / ANNA URBAŃSKA

Na początku dziennikarka TVN Style zajrzy do restauracji Ascua, gdzie produkty sprowadzane są z całego świata! Tu serwuje się najświeższe ryby i najsmaczniejsze steki. Hania zje morlesza, ryby importowanej prosto z Grecji i steka z polskiej wołowiny. Kolejnym punktem na kulinarnej mapie Bukaresztu będzie Supa Star. W tym lokalu zupa niejedno ma imię, wybór jest ogromny, a menu właściciele zmieniają codziennie, korzystając z przepisów ze swojej sekretnej księgi. Nasza prowadząca skusi się na danie, które w dzieciństwie było jej traumą. Jak posmakuje jej bułgarski krem z brokułów? Na deser gospodyni programu „Bez planu” uda się na randkę z przystojnym, młodym i zdolnym pisarzem.

Następnie odwiedzi niezwykłą knajpkę Happy Pig, w której do każdej potrawy zamiast wina podaje się specjalnie skomponowane koktajle. One mają wydobyć głębię smaku dań. Hanna spróbuje również domowej bułgarskiej kuchni, a to za sprawą Swobody, mieszkanki Sofii, która zaprosiła naszą ekipę na typową bułgarską kolację z takimi potrawami jak: sałatka szopska, banica czy kawarma. Na koniec prowadząca zainspirowana tradycją zawita do restauracji z 25-letnią historią, gdzie można nie tylko jeść, pić, ale również tańczyć do białego rana. Zapraszamy do wspólnej zabawy razem z premierą ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 6
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 6

tvnpix