Aktualności

powrót do listy

BEZ PLANU - ODCINEK 2

Polecane | Programy |
BEZ PLANU - ODCINEK 2
BEZ PLANU  Foto: TVN / ANNA URBAŃSKA

BEZ PLANU – ODCINEK 2

W drugim odcinku nowej produkcji TVN Style „Bez planu” Hanna Lis odwiedzi Porto, urokliwe miasto w północnej Portugalii słynące z dobrego wina i jego znakomitej degustacji. Jakie smaki jeszcze odkryje nasza reporterka, kogo ciekawego pozna z tamtejszych mieszkańców?Zachęcamy do obejrzenia premiery ITVN26 lutego w niedzielę o godzinie 18.25 (CET – Berlin, Paryż), o 18.25 (CST – Chicago) i 19.25 (EST – Nowy Jork, Toronto)!

W odwiedzanej metropolii nasza prowadząca będzie poszukiwać kulinarnych inspiracji, ale nie tylko. Dziennikarka odkryje także sekret znanej na cały świat restauracji Casa de Alexia. Pozna historię najsławniejszej, ale i chyba najbardziej tuczącej kanapki Porto – Francesinii. Dowie się też, czym jest „Biffana” i usłyszy przeprosiny za… Euro! Hania zajrzy również do ponad stuletniej księgarni, w której J.K. Rowling zaczęła pisać „Harrego Pottera” i z której zaczerpnęła inspirację dla Hogwartu.

BEZ PLANUBEZ PLANU
Foto: TVN / ANNA URBAŃSKA

W tak romantycznym mieście nie może odmówić sobie randki. Nasza podróżniczka spotka się z szefem kuchni, znanym z portugalskiego Masterchefa, Rui Paulą. Mistrz specjalnie dla niej przygotuje omułki. Z kolei dawny przyjaciel, Miguel, zabierze Hanię do słynnego bistro z serami, gdzie razem skosztują bardzo oryginalnych owoców morza, percebes, czyli wąsonogów. Na koniec wspólnie z kamerą odwiedzą Państwo najstarszą restaurację w centrum Porto. Tutaj znany bloger namówi prowadzącą do zjedzenia flaków. Dużo dobrego jedzenia, historii i pysznej atmosfery tylko w „Bez planu”. Zapraszamy do ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

BEZ PLANUBEZ PLANU
Foto: TVN / ANNA URBAŃSKA

 

KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 2
Następny artykuł:

KUCHENNE REWOLUCJE - ODCINEK 2

tvnpix