Aktualności

powrót do listy

AZJA EXPRESS - UCZESTNICY

Polecane | Programy |
AZJA EXPRESS - UCZESTNICY
AZJA EXPRESS  Foto: TVN

AZJA EXPRESS – SYLWETKI UCZESTNIKÓW

To będzie najdłuższa i najbardziej ekstremalna podróż w ich życiu. A jednak, po obejrzeniu pierwszego sezonu, znając zasady gry, trudne warunki, zabójcze tempo i nieustanną rywalizację, zdecydowali się wziąć udział w kolejnej odsłonie „Azji Express”. Kim są ci śmiałkowie? Na program zapraszamy w każdą środę od 6 września o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN

Trasa, jaką tym razem będą mieli do pokonania uczestnicy programu, będzie przebiegała przez Indie oraz Sri Lankę i liczy sobie aż 5 tysięcy kilometrów. Joanna Przetakiewicz projektantka i jurorka polskiej wersji „Projekt Runway”, zaskakując wszystkich, zdecydowała się wziąć udział w tym zabójczym wyścigu u boku prowadzącego internetowy talk - show Łukasza Jakóbiaka. Jak ta dwójka poradzi sobie z wyzwaniem? Zuzanna Bijoch, dwudziestodwuletnia modelka to kolejna uczestniczka, która stworzy duet ze swoją, młodszą o dwa lata, siostrą Julią. Czy gwiazda świata mody, twarz Prady, Louis Vuitton pokaże charakterek, jak jej poprzedniczka z pierwszego sezonu programu?

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN
Już od kilku miesięcy widzowie „Na Wspólnej” zastanawiali się, dlaczego serialowa Ola tak nagle zniknęła z planu. Okazuje się, że Marta Wierzbicka podjęła się wyzwania rzuconego przez producentów „Azji Express” i wyruszyła w dziki wyścig po Indiach, w którym aktorce towarzyszyć będzie przyjaciółka Oliwia Cabaj. Koleżance zaufała również znana prezenterka pogody Doroty Gardias. Czy przyjaźń z Kasią Domerecką przetrwa tę morderczą rywalizację?

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN
Jednak  największą niespodzianką tej serii okazał się polski muzyk Tymon Tymański, który w ekstremalną podroż po Indiach zabrał dwudziestoczteroletniego syna Lucasa Hellmanna. Znany ze swej nieokiełznanej natury artysta pewnie jeszcze niejednokrotnie zaskoczy widzów. W programie pojawią  się również muzycy - Stanisław Karpiel-Bułecka wraz z kolegą z zespołu Szymonem Chyc-Magdzinem. Czy oba te tandemy poradzą sobie śpiewająco?

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN
Michał Piróg i Piotr Czaykowski to kolejna para tej edycji. Jak wiemy, znana z wielu programów TVN, osobowość telewizyjna świetnie czuje się przed kamerami, a do tego uwielbia dalekie podróże, ale czy jego towarzysz będzie w stanie dotrzymać mu kroku? Z kolei aktor filmowy i teatralny Antonii Pawlicki wybrał sobie za kompana kolegę po fachu - Pawła Ławrynowicza. Ten duet z pewnością podbije serca napotkanych kobiet. Czy to pomoże im w wygraniu wyścigu? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo tylko oglądając ITVN. Zapraszamy!

MATERIAŁY TVN

 

AZJA EXPRESSAZJA EXPRESS
Foto: TVN

MAM TALENT
Następny artykuł:

MAM TALENT

tvnpix