Aktualności

powrót do listy

AZJA EXPRESS

Polecane | Programy |
AZJA EXPRESS
AZJA EXPRESS - ODC. 12  Wideo: TVN

AZJA EXPRESS – ODCINEK 12

W dwunastym odcinku do walki o wejście do finału w Mumbaju stanęły trzy pary. Para immunitetowa oddaliła się na zasłużony odpoczynek i zaczęła zbierać siły przed ostateczną rozgrywką. Zapraszamy do ITVN w środę 22 listopada o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago), 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) na kolejną ekscytującą odsłonę „Azja Express”.    

AZJA EXPRESS - ODC. 12AZJA EXPRESS - ODC. 12
Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI
AZJA EXPRESS - ODC. 12AZJA EXPRESS - ODC. 12
Foto: TVN
AZJA EXPRESS - ODC. 12AZJA EXPRESS - ODC. 12
AZJA EXPRESS - ODC. 12AZJA EXPRESS - ODC. 12
Foto: TVN PIOTR FILUTOWSKI

Pierwsza misja wiązała się z powszechnym wśród Hindusów zwyczajem przewożenia wszystkiego, co możliwe na rowerze. Następnie trzy pary ruszyły w stronę skały Duke’s Nose, gdzie musiały z rozrzuconych na wysokości słów złożyć jeden z najpopularniejszych cytatów w polskiej literaturze. Para, która wykonała zadanie jako pierwsza natychmiast awansowała do finałowego odcinka. Dwie pozostałe musiały poszukać noclegu i przygotować się do ostatniego etapu półfinałowego wyścigu.

Następnego dnia, podczas gry o Amulet, wszystkie pary musiały zmierzyć się ze swoimi największymi fobiami. Najbardziej zimnokrwisty uczestnik mógł zdobyć dla swojego duetu jeden z ostatnich w programie amuletów. Po grze, dwie pozostałe w zmaganiach pary ruszyły w kierunku mety. Po drodze na zawodników, poza zwykłymi zadaniami wymagającymi szybkości i spostrzegawczości, czekały punkty, w których musieli odpowiedzieć na pytania dotyczące poprzednich odcinków. Pierwsza para, która dobiegła do punktu kontrolnego znajdującego się w porcie, miała prawo wsiąść na prom płynący do Mumbaju. Pozostali na lądzie musieli pogodzić się z przegraną i pożegnać niezwykły wyścig w „Azja Express”.

Więcej na www.itvn.plTEKST TVN

FILMOWY LISTOPAD W ITVN
Następny artykuł:

FILMOWY LISTOPAD W ITVN

tvnpix