Aktualności

powrót do listy

AUTOMANIAK

Polecane | Programy |
AUTOMANIAK
AUTOMANIAK  Foto: TVN FILIP KLIMASZEWSKI

AUTOMANIAK – NOWY SEZON

Rafał Jemielita, Jarek Maznas i Patryk Mikiciuk to doświadczeni dziennikarze motoryzacyjni, którzy rzetelnie sprawdzają rynkowe nowości, dzieląc się swoimi wrażeniami z jazdy. Na ich kolejne testy aut w nowym sezonie „Automaniaka” zapraszamy do ITVN w każdą niedzielę od 3 grudnia o godz. 18.00 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CST – Chicago) i 18.55 (EST – Nowy Jork, Toronto).  

AUTOMANIAKAUTOMANIAK
Foto: TVN FILIP KLIMASZEWSKI
AUTOMANIAKAUTOMANIAK
Foto: TVN FILIP KLIMASZEWSKI

Trzej prowadzący badają samochody w ekstremalnych warunkach - odwiedzają tory wyścigowe, wkręcają silniki na wysokie obroty, testują zawieszenie i rozgrzewają hamulce do czerwoności. Profesjonalne podejście łączą z poczuciem humoru, w czym pomaga im gospodarz programu Marcin Prokop.

W pierwszym odcinku sprawdzą kto i po co kupuje współczesne samochody użytkowe? Czy naprawdę są one praktyczne? Widzowie razem z nimi przetestują trzy pick-upy: Patryk Mikiciuk pojedzie Volkswagenem Amarokiem, Rafał Jemielita - Mitsubishi L200, a Jarek Maznas - Toyotą Hilux. Sprawdzą, czy takie auta dościgną mają szansę na prostej z usportowioną osobówką, porównają prześwit, komfort, wyciszenie oraz systemy wspomagające jazdę w terenie. Wykonają też test łosia oraz próbę funkcjonalności pick-upa w mieście. Tego nie można przegapić!

MATERIAŁY TVN TURBO

SEANS FILMOWY W ITVN
Następny artykuł:

SEANS FILMOWY W ITVN

tvnpix