Aktualności

powrót do listy

AUTOMANIAK

Polecane | Programy |
AUTOMANIAK
AUTOMANIAK  Foto: TVN / FILIP KLIMASZEWSKI

AUTOMANIAK – NOWY SEZON


Producenci aut stają na głowie, aby przedstawić w folderach reklamowych same korzyści z posiadania danego modelu. Jednak czwórka gospodarzy programu „Automaniak” wywraca wszystko do góry nogami i sprawdza, jakie możliwości tak naprawdę drzemią ukryte pod maską. Na nowy sezon produkcji TVN Turbo zapraszamy w każdą niedzielę od 4 grudnia o godz. 18.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz 17.55 (CST – Chicago) i 18.55 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

Rafał Jemielita, Jarek Maznas, Patryk Mikiciuk i Marcin Prokop szczerze i bez ogródek odkrywają wady samochodów, które pojawiają się w programie. W tym sezonie na widzów ITVN czeka między innymi pojedynek trzech szybkich kompaktowych aut. Do walki o miano najlepszego hot hatcha staną: długo wyczekiwana nowość ford focus RS, dotychczasowy król audi RS 3 i nowy pretendent do tytułu mercedes A 45 AMG. Będą współczesne pickupy: ford ranger, ssangyong actyon oraz nowy nissan navara. Powieje też luksusem. W jednym z odcinków pojawią się ekskluzywne wersje: mercedes S500e, BMW 7 oraz jaguar XJ.

Jarek Maznas w Mercedesie A 45 AMG, Rafał Jemielita w Audi RS3 i Patryk Mikiciuk za sterami Forda Focusa RS – ponad 1000 koni mechanicznych w jednym odcinku, a to wszystko po to, by wybrać zwycięzcę współczesnych hot hatchy! Na lotnisku Borsk porównają przyspieszenie na 1/4 mili, sprawność hamulców przy 200 km/h oraz zawieszenia i napędy podczas pokonywania ciasnych zakrętów i testu łosia. Ostatecznym sprawdzianem będzie wyścig z 370-konnym Mitsubishi Lancerem, a wisienką na torcie – wzorowania na Gymkhanie czasówka na Stadionie Energa w Gdańsku, gdzie każde z aut poprowadzi kierowca rajdowy Tomasz Kuchar. Tego nie można przegapić, dlatego zachęcamy do oglądania programu „Automaniak” tylko w ITVN.

 

MATERIAŁY TVN TURBO

PRZEZNACZENIE EVY
Następny artykuł:

PRZEZNACZENIE EVY

tvnpix