Aktualności

powrót do listy

APETYT NA MIŁOŚĆ

Polecane | Programy |
APETYT NA MIŁOŚĆ
APETYT NA MILOSC  Foto: TVN / EAST NEWS / BARTOSZ KRUPA

APETYT NA MIŁOŚĆ – ODCINEK 2

W drugim odcinku programu „Apetyt na miłość” widzowie poznają bliżej Andrzeja, który już wcześniej szukał miłości w naszym programie. Tym razem to jednak on będzie decydował, z kim zje romantyczną kolację. Zapraszamy do ITVN w czwartek 31 sierpnia o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago), 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

Andrzeja mogą Państwo kojarzyć z  drugiego sezonu „Apetytu na miłość”. Wtedy odpadł na etapie wyboru menu. Tym razem, to on będzie decydować, z którymi dwoma, spośród trzech kandydatek, spotka się na kolacji. Andrzej szuka kobiety aktywnej. Marzą mu się wspólne spacery, jazda na rowerze czy rolkach. Czy panie podołają jego oczekiwaniom?

Małgorzata Z. to rozśpiewana kobieta. Kilka lat temu zapisała się do chóru, w którym udziela się do dziś. Próby i koncerty pochłaniają większość jej wolnego czasu. Czy w jej życiu znajdzie się miejsce dla drugiej osoby? Andrzej będzie miał okazję się o tym przekonać, jeśli tylko skusi go menu Małgosi.

A wybór nie będzie prosty! Wymyślając nazwy swoich potraw, Ewa postawiła na dowcip. Liczy na to, że poczuciem humoru uda jej się zdobyć względy Andrzeja. Na co dzień zajmuje się grafiką komputerową, fotografią, robótkami ręcznymi i czytaniem książek. Taka ilość pasji powinna zaimponować każdemu mężczyźnie!

Małgorzata M. jest energoterapeutką. Pomaga ludziom w przywracaniu „dobrej energii”. Poza tym uwielbia aktywnie spędzać czas i chodzić na długie spacery z kijkami. Ciekawe czy Andrzej byłby w stanie dotrzymać jej kroku…

„Szpada w zielonym błotku”, „Zdobycz leśniczego” czy „Przysmak księcia Radziwiłła” – trzy różne przystawki, za którymi kryją się trzy, całkiem różne kobiety. Która z nich skusi Andrzeja? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN!

TEKST TVN STYLE

36,6 °C
Następny artykuł:

36,6 °C

tvnpix