Aktualności

powrót do listy

AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 3

Polecane | Programy |
AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 3
AGENT - GWIAZDY   Foto: TVN / Piotr Filutowski

AGENT – GWIAZDY – ODC. 3

Trzeci odcinek „Agent – Gwiazdy” rozegra się w malowniczej miejscowości Cabra Corral, nad zalewem i rzeką Juramento. Podczas testu wiedzy o Agencie okaże się, czy wszyscy byli dobrymi obserwatorami. Osoba, która wytypuje najmniej poprawnych odpowiedzi opuści program. Kto to będzie? Zapraszamy do oglądania premierowej odsłony programu we wtorek 28 lutego o godzinie 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN.

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN / Piotr Filutowski

W pierwszym zadaniu podzieleni na 2 grupy uczestnicy będą musieli zbudować solidne tratwy, a następnie przepłynąć pontonami około 12 kilometrów z nurtem rzeki, ciągnąc za sobą tratwy z własnym bagażem i pieniędzmi, które mogą wygrać w tym zadaniu. Warunkiem zdobycia nagrody jest dostarczenie suchych banknotów na metę, a to może okazać się nie lada wyzwaniem. Jeśli tratwy zostały zbudowane byle jak, zniszczeniu ulegną nie tylko pieniądze, ale także osobisty bagaż.

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN / Piotr Filutowski

W drugim zadaniu kluczową rolę odegra zaufanie, jakim darzą się wzajemnie uczestnicy. Zostaną oni podzieleni na 2 grupy na podstawie kwestionariusza o zaufaniu. Jedni zawisną kilka metrów nad taflą wody, a drudzy będą musieli na łódkach podpłynąć na tyle blisko, by umożliwić wiszącym skok do wyznaczonego okręgu. Sukces w tym zadaniu zależy od obrania odpowiedniej taktyki. Czy uczestnicy będą współpracować? Czy Agentowi uda się skutecznie sabotować pozostałych? Odpowiedź już wkrótce w ITVN. Zapraszamy!

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN / Piotr Filutowski

Więcej informacji na www.itvn.pl

MATERIAŁY TVN

 

DRUGA SZANSA - ODCINEK 3
Następny artykuł:

DRUGA SZANSA - ODCINEK 3

tvnpix