Aktualności

powrót do listy

AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 10

Polecane | Programy |
AGENT - GWIAZDY - ODCINEK 10
AGENT - GWIAZDY  Foto: TVN, PIOTR FILUTOWSKI

AGENT – GWIAZDY – ODC. 11

Do 11 odcinka programu „Agent – Gwiazdy” dotarli uczestnicy, którzy są najbliżej odpowiedzi na pytanie, kto jest Agentem. Czy w grze o pieniądze i przetrwanie będą współpracować, czy postawią na indywidualne korzyści? Zachęcamy do oglądania ITVN we wtorek 25 kwietnia o godz. 21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CDT – Chicago) i 22.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN / PIOTR FILUTOWSKI

W kolejnej odsłonie programu „Agent – Gwiazdy” wszystkich uczestników czeka nauka strzelania z łuku. Nie wiedzą w jakim celu trenują i co mogą zyskać, jeśli nauczą się trafiać w sam środek tarczy. Po treningu zostaną podzieleni na dwie grupy. Pierwsza zagra w El Pato, czyli tradycyjną argentyńską grę, rozgrywaną konno. Druga grupa w towarzystwie ornitologa uda się na „polowanie” na ptaki. Aby zdobyć pieniądze muszą sfotografować określony gatunek ptaków – im trudniejszy do spotkania, tym większa kwota do wygrania.

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN / Piotr Filutowski

Następne zadanie nie będzie toczyć się o pieniądze, ale równie ważne w programie, informacje i immunitet. Uczestnicy, którzy najgorzej strzelili z łuku zawalczą o pamiętniki swoich kolegów, skrupulatnie wypełniane od początku programu. Muszą przyciągnąć nad brzeg jeziora tratwę, na której znajdują się dzienniki. Dodatkowo osoba, która odda najcelniejszy strzał zdobędzie immunitet, a uczestnik z drugim w kolejności wynikiem pozbawi pozostałych immunitetu oraz możliwości przeczytania pamiętników. Komu uda się zdobyć cenne nagrody? Zapraszamy do ITVN.

MATERIAŁY TVN

AGENT - GWIAZDYAGENT - GWIAZDY
Foto: TVN, PIOTR FILUTOWSK

PANI GADŻET
Następny artykuł:

PANI GADŻET

tvnpix