Aktualności

powrót do listy

AFERA FRYZJERA – NOWY SEZON

Polecane | Programy |
AFERA FRYZJERA – NOWY SEZON
AFERA FRYZJERA   Foto: TVN KUBA BLOSZYK NEWSPIX

AFERA FRYZJERA – NOWY SEZON

Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa ciągle rośnie. W nowym sezonie „Afery fryzjera” aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem zagubionym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski.Zapraszamy na premierowe odcinki od 14 lutego w każdy wtorek o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) oraz od 16 lutego w każdy czwartek o godz. 22.05 (CST – Chicago) i 23.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN!

Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet dobrze umyć głowy klientom, obsługa to porażka, a czystość stanowi tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie braki personelu. Kiedy będzie trzeba, nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Nowy prowadzący postawi poprzeczkę bardzo wysoko!

W pierwszym odcinku Marcin Wróblewski odwiedza malownicze i piękne Mrągowo, a w nim salon „Kasia”, który zawdzięcza swą nazwę właścicielce. Zakład prosperował bardzo dobrze do momentu, aż Katarzyna nie poszła na urlop macierzyński. Podczas jej nieobecności, ówczesna pracownica doprowadziła interes niemalże do ruiny. Przez niekompetencję i niedbałość kobiety stała klientela odeszła.

W dodatku w międzyczasie zmieniła się lokalizacja. To także wpłynęło na utratę ostatnich zaufanych gości. Na domiar złego jedyna fryzjerka nie posiada podstawowych umiejętności: nie potrafi przeprowadzić poprawnej konsultacji z odbiorcą, a przede wszystkim nie ma pojęcia o strzyżeniu oraz koloryzacji. Oprócz tego, kobieta nie umie przyjąć konstruktywnej krytyki z pokorą.

Zdesperowana szefowa zgłosiła się o pomoc do Maćka, ponieważ wierzy, że jego wieloletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej pomoże jej salonowi odzyskać dawną świetność. Jeżeli są więc Państwo ciekawi, czy naszemu specjaliście uda się podołać postawionemu wyzwani, oglądajcie pierwszy odcinek sezonu programu „Afera fryzjera”. Zapraszamy!

 

MATERIAŁY TVN STYLE

19+
Następny artykuł:

19+

tvnpix