Aktualności

powrót do listy

AFERA FRYZJERA

Polecane | Programy |
AFERA FRYZJERA
AFERA FRYZJERA  Foto: TVN / KUBA BLOSZYK NEWSPIX

AFERA FRYZJERA – ODCINEK 2

W nowej odsłonie programu „Afera Fryzjera” Maciej Maniewski znowu wyruszy w Polskę, po to by postawić na nogi kolejny salon fryzjerski, tym razem w centrum handlowym. Jak poradzi sobie z tym trudnym wyzwaniem i czy uda mu się poprawić jakość obsługi i całego miejsca? Po odpowiedzi zapraszamy do ITVN we wtorek 25 lipca o godzinie 21.00 (CET – Berlin, Paryż) i w czwartek 27 lipca o godzinie 22.05 (CDT – Chicago), 23.05 (EDT – Nowy Jork, Toronto).

W drugim odcinku programu „Afera fryzjera” jeden z najlepszych stylistów fryzur w Polsce – Maciek Maniewski zawita do… galerii handlowej. I choć mogłoby się wydawać, że salon w takim miejscu to prawdziwa kopalnia złota, bo jest mnóstwo klientów na zakupach i wystarczy tylko po nich sięgnąć i zapraszać do strzyżenia, to niestety to tylko teoria...

W miejscu, do którego trafi nasz prowadzący z pozoru wszystko gra, ale... szefowa nie ma dostatecznej wiedzy na temat prowadzenia biznesu, a personel jest, delikatnie mówiąc, zbyt pewny siebie. Maniewski musi najpierw przebić się przez mur niechęci i zadartych nosów, by naprawić złe nawyki i przywrócić salon na właściwy tor. Oj nie będzie łatwo. Czy sobie z tym poradzi? Zapraszamy do śledzenia ITVN!

MATERIAŁY TVN STYLE

ODLOTOWA KANADA
Następny artykuł:

ODLOTOWA KANADA

tvnpix