Aktualności

powrót do listy

ABSURDY DROGOWE

Polecane | Programy |
ABSURDY DROGOWE
ABSURDY DROGOWE  Foto: TVN Piotr Mizerski

ABSURDY DROGOWE

Jak Polska długa i szeroka, tak mnożą się nietrafione inwestycje, chybione pomysły, dziwne projekty. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć. Większość z nich finansowanych jest z naszych portfeli. Czy publiczne pieniądze zawsze inwestowane są właściwie? Zapraszamy na kolejny sezon programu TVN Turbo „Absurdy drogowe” w każdy wtorek od 3 października o godzinie 15.25 (CET – Berlin, Paryż), 15.15 (CDT – Chicago) i 16.15 (EDT – Nowy Jork, Toronto) do ITVN. 

ABSURDY DROGOWEABSURDY DROGOWE
Foto: TVN Piotr Mizerski

Nasi tropiciele absurdów Krzysztof Ruszała i Kamil Jaśkowski po raz kolejny wyruszają na łowy. Sprawdzą jak wiele w kwestii dysponowania środkami publicznymi jest jeszcze w naszym kraju do zrobienia. Efektem ich podróży będzie porcja nowych niedorzeczności rozsianych po Polsce. Zapraszamy na niezwykłą wyprawę po nietrafionych inwestycjach i kosztownych rezultatach nieprzemyślanych decyzji – przekonają się Państwo, na co lekką ręką wydano setki milionów złotych.

Z pasa do skrętu w lewo nie można... skręcić w lewo - takie niekonsekwentne oznakowanie napotkamy w Warszawie, gdzie trudno też nie zauważyć ekranów dźwiękochłonnych za ponad 600 tys. zł oddzielających... pasy ruchu. Blisko 100 tys. zł pochłonęła inwestycja w sygnalizatory na przejściu dla pieszych w Osięcinach - obecnie są one... przykryte czarnymi workami! Kamil i Krzysiek odwiedzą również Podolszyn Nowy, by zobaczyć źle ustawiony znak informujący o organizacji ruchu na skrzyżowaniu, a w Łodzi obejrzą, kosztujące blisko 150 tysięcy złotych, niedziałające latarnie na leśnej drodze. Ich uwadze nie umknie również znak, który klientów i zaopatrzeniowców zwalnia z praw fizyki na stromym podjeździe! Zapraszamy do ITVN! 

ABSURDY DROGOWEABSURDY DROGOWE
Foto: TVN Piotr Mizerski

MATERIAŁ TVN TURBO

ITVN – NAJLEPSZE LEKARSTWO NA JESIENNĄ CHANDRĘ
Następny artykuł:

ITVN – NAJLEPSZE LEKARSTWO NA JESIENNĄ CHANDRĘ

tvnpix