Aktualności

powrót do listy

36,6°C - ODCINEK 4

Polecane | Programy |
36,6°C - ODCINEK 4
36,6 - ODC. 4  Foto: TVN / MARLENA BIELIŃSKA

36,6 °C – ODCINEK 4

Każdy z nas chciałby cieszyć się dobry zdrowiem, ale jak o nie zadbać? Jak osiągnąć odpowiedni poziom cholesterolu, czy stosować oczyszczanie organizmu i jak je przeprowadzić? Jak żyć z cukrzycą typu pierwszego? Ewa Drzyzga razem ze specjalistami postara się odpowiedzieć na te  i inne pytania. Zapraszamy na kolejny odcinek programu „36,6 °C” do ITVN w czwartek 27 kwietnia o godzinie21.35 (CET – Berlin, Paryż), 21.10 (CST – Chicago) i 22.10 (EST – Nowy Jork, Toronto)

36,636,6
Foto: TVN

W czwartym odcinku programu „36,6 °C” sprawdzimy, czy najmodniejsze obecnie metody na radykalne oczyszczanie organizmu z toksyn są tak skuteczne i korzystne dla zdrowia, jak zapewniają internetowe doniesienia. Dietetyk i toksykolog pomogą znaleźć racjonalne rozwiązanie, optymalną dietę i balans między tym co modne, a tym co zdrowe.  Przyjrzymy się również temu, jak ważny dla naszego zdrowia jest cholesterol. Poznamy różnicę między złym i dobrym cholesterolem oraz sposoby na to jak zadbać o właściwy poziom każdego z nich. Z pomocą przyjdzie nam Agnieszka Włodarczyk, aktorka i piosenkarka, która ma idealny poziom cholesterolu i doskonale wie jak o niego zadbać.

Widzowie będą mogli również poznać legendy polskiej kardiochirurgii, ojca i syna – profesora Jacka Molla i doktora Macieja Molla. Potomkowie Jana Molla, człowieka, który w 1969 roku dokonał pierwszej w Polsce próby przeszczepu serca, opowiedzą o walce o życie najmłodszych pacjentów z wadami serca. Dzięki ich pracy i pomysłowości rodzice noworodków, które jeszcze niedawno nie miałyby szans na przeżycie, mogą dziś liczyć na fachową pomoc.

Ewa Drzyzga poruszy także problem cukrzycy typu pierwszego, choroby która coraz częściej dotyka nie tylko osoby starsze i schorowane, ale nawet przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. W programie dowiemy się jak żyć z tą chorobą, by cieszyć się każdym dniem. Zapraszamy do ITVN! 

36,6°C36,6°C
Foto: TVN

MATERIAŁY TVN

NA WSPÓLNEJ – ODC. 2464 – 2467
Następny artykuł:

NA WSPÓLNEJ – ODC. 2464 – 2467

tvnpix