Aktualności

powrót do listy

36,6 °C

Polecane | Programy |
36,6 °C
36,6 °C 

36,6 °C

Od 9 września zapraszamy na drugi sezon „36,6 °C”. Ewa Drzyzga w asyście ekspertów i lekarzy zajmie się nie tylko sposobami leczenia, ale też skutecznymi metodami dbania o zdrowie. W programie z pomocą najlepszych specjalistów, często światowej sławy lekarzy, przedstawimy sprawdzone, skuteczne i pewne metody walki z chorobami. Zachęcamy do śledzenia nowych odcinków w każdą sobotę o godzinie 18.10 (CET – Berlin, Paryż), 18.10 (CDT – Chicago), 19.10 (EDT – Nowy Jork, Toronto) w ITVN.

36,6 C TVN 1.jpg36,6 C TVN 1.jpg
W kolejnym sezonie programu, prowadząca Ewa Drzyzga wraz z zespołem ekspertów i konsultantów, pokażą, jak prostymi, ale też skutecznymi sposobami zadbać o zdrowie. Nie tylko przez przygotowaną przez ekspertów właściwą dietę i ćwiczenia, ale również przez porady dotyczące wczesnej i skutecznej diagnostyki, umożliwiającej zapobieganie chorobom.

W „36,6 °C” każdy z widzów znajdzie dla siebie interesujące informacje, porady i wskazówki dotyczące poruszania się w zarezerwowanym dotąd wyłącznie dla lekarzy świecie medycyny. Ewa Drzyzga pomoże nam wszystkim zadbać o to, co najcenniejsze, czyli zdrowie nasze i naszych bliskich. Zapraszamy do ITVN po porządną dawkę wiedzy!

TEKST TVN

KUBA WOJEWÓDZKI
Następny artykuł:

KUBA WOJEWÓDZKI

tvnpix