Aktualności

powrót do listy

19+

Polecane | Seriale |
19+
19+  Wideo: TVN

19+ – NOWY SERIAL

Mają 19 lat, zdaną maturę, głowę pełną marzeń i ukochanego smartfona w kieszeni. Z radością opuszczają szkolne mury i z entuzjazmem wkraczają w dorosłość. Nie spodziewają się nawet, że samodzielne życie da im prawdziwą lekcję. Jak potoczą się losy młodych bohaterów nowego serialu TVN „19+”? Zapraszamy na premierowe odsłony od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago) i 21.35 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN! Pierwszy odcinek wyemitujemy już 13 lutego!

Dla grupy przyjaciół nadszedł upragniony moment zakończenia liceum i rozpoczęcia samodzielnego życia. Melania nie dostaje się do szkoły aktorskiej, przyjmuje więc pracę asystentki księgowej i zakłada bloga, na którym komentuje życie swoje i znajomych. Jej najlepszą przyjaciółką jest studentka medycyny Lena. Z kolei Licealna para, Kasia i Rafał niedługo zostaną rodzicami. Do paczki należą też Jola i Irek – zakochana para, Lucy i Kamil – przyszli prawnicy oraz Sebastian – utalentowany tancerz, który nie zwraca uwagi na zadurzoną w nim Alę. Chłopak zamieszka wspólnie ze Staszkiem, Kacprem i Oskarem.

Zwariowana Melania nie znosi nudnej pracy w biurze rachunkowym. Cieszy się, więc kiedy zostaje zwolniona. Martwi się jednak reakcją rodziców, którzy chcą, by znalazła sobie poważne zajecie i przestała marzyć o aktorstwie. Tymczasem w mieszkaniu Leny, Rafał przygotowuje pokój dla Kasi i ich córeczki. Zamierza zrobić żonie niespodziankę. Natomiast Wyluzowany Oskar dostaje się na socjologię, ale pracuje też jako barman w klubie. Chłopak znajduje niewiadomego pochodzenia narkotyki i zażywa je, po czym zaczyna zachowywać się nieobliczalnie. Omal nie dochodzi do tragedii…

Wkrótce rodzice Meli dowiadują się, że straciła pracę. Wściekły ojciec robi jej awanturę, która kończy się wyprowadzką dziecka z domu. Lena przyjmuje przyjaciółkę pod swój dach, ale nie wie, jak zareaguje na to, mieszkająca u niej Kasia, bo dziewczyny nigdy się nie lubiły. Równocześnie Seba wynajmuje idealny lokal na swoją szkołę tańca. Gdy świętuje przyszłe otwarcie z przyjaciółmi, okazuje się, że zniknęły przeznaczone na ten cel pieniądze. Podejrzenie pada na Oskara. Między chłopakami dochodzi do bójki. Sebastian zarzuca Oskarowi, że to on jest złodziejem. Zachęcamy do oglądania kolejnych odsłon serialu „19+” tyko w ITVN!

 

MATERIAŁY TVN

CO PO SINGIELCE? WYWIAD Z PAULINĄ CHRUŚCIEL
Następny artykuł:

CO PO SINGIELCE? WYWIAD Z PAULINĄ CHRUŚCIEL

tvnpix